Policy

 

1. Change/return 

In case you are not happy with the size or quality of the product, you may change it or return it to us. For returning or changing send the e-mail to info@globalnet.ee with topic “Returning” during 14 days. The shirt can not be used, has to have original labels and sent in original package.

1. Väljavahetamine/tagasisaatmine

Kui ostetud toode ei sobi sulle või sa pole sellega rahul, siis saad kauba meile tagastada või paluda see meil ümber vahetada. Tagastamiseks või ümbervahetamiseks saada oma soov märgusõnaga “Tagastamine" info@globalnet.ee 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatav või väljavahetatav toode ei tohi olla eelnevalt kasutatud, peab olema originaalpakendis ja küljes peavad olema originaalsildid.

2. Copyright

The image on the products is designed by Laura. Copyrights of the image belongs to the OH! Joy OÜ. It is not allowed to reproduce or copy the image in any way without permission.

Kõik tooted on kujundatud Laura poolt ja kujunduse autoriõigused kuuluvad OH! Joy OÜle. Kujunduse igasugune loata kopeerimine ja reprodutseerimine on keelatud.

Do you have additional questions? Send these to info@globalnet.ee


View
Make someone happy!